Рейтинг@Mail.ru
Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог ННСГБ НААН - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>II=ТіТАПК3/2018/2<.>
Загальна кількість знайдених документів : 12
Показані документи с 1 по 12
1.


   
    Міністерство аграрної політики та продовольства України: – В ДПЗКУ стартувала весняна форвардна кампанія; – Україна та Німеччина будуть поглиблювати співпрацю в рамках аграрних проектів; – Рішення Уряду: Держпідтримка АПК буде максимально прогнозованою та цільовою [] // Техніка і технології АПК : науково - виробничий журнал. - 2018. - N 2. - С. 7.


Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

2.


   
    До питання нормування викидів забруднювальних речовин двигунами сільськогосподарських і лісогосподарських тракторів [] / В. Кравчук [et al.] // Техніка і технології АПК : науково - виробничий журнал. - 2018. - N 2. - С. 8-11. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Техніка і обладнання для АПК
Кл.слова (ненормовані):
трактор, двигун, викиди забруднювальних речовин, екологічні норми, Stage, Правила ЄЕК ООН.
Анотація: Розглянуто екологічні норми викидів забруднювальних речовин та етапи їх упровадження для двигунів сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів. Проаналізовано норми викидів, які діють у країнах Європейського Союзу та в Україні. Запропоновано шляхи наближення національних екологічних норм до європейських. Для визначення законодавчо обумовлених норм викидів двигунів, які установлюються на сільськогосподарські і лісогосподарські трактори в Україні, з поетапним посиленням максимально допустимих норм викидів, доцільно розробити та прийняти відповідний законодавчий чи нормативно-правовий акт.


Дод.точки доступу:
Кравчук, В.; Цема, Т.; Афанасьєва, С.; Оситняжський М., Горбатова І.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

3.


    Ясенецький, В.
    Сучасна техніка для приготування і роздавання кормів на фермах великої рогатої худоби [] / В. Ясенецький // Техніка і технології АПК : науково - виробничий журнал. - 2018. - N 2. - С. 11-14.
Рубрики: Тваринницькі приміщення--Механізаціія
Кл.слова (ненормовані):
корми, велика рогата худоба, фермські комбайни, навантаження, подрібнення, дозування, змішування, транспортування, роздавання, фірма «Seko» (Італія).
Анотація: Стаття містить інформацію про техніку для навантаження, подрібнення, дозування, змішування, транспортування і роздавання кормів на фермах великої рогатої худоби, тобто про так звані фермські комбайни. Наведено технічні дані, параметри та опис технологічного процесу самохідних і причіпних фермських комбайнів фірми «Seko» (Італія), яка є лідером з виробництв таких машин у Європі. Вона виробляє фермські комбайни з горизонтальними робочими органами - Samurai та з вертикальними робочими органами - Tiger.


Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

4.


    Кришталь, О.
    Техніко-технологічне рішення свиноферми на 200 голів [] / О. Кришталь // Техніка і технології АПК : науково - виробничий журнал. - 2018. - N 2. - С. 15-19. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Свиноферми--Обладнання
Кл.слова (ненормовані):
поголів’я свиней, продукція тваринництва, свині, сімейні ферми, тваринницькі будівлі
Анотація: У статті наведено результати розроблення техніко-технологічного рішення сімейної свиноферми на 200 голів, адаптованої до вимог Європейського Союзу, яка пропонується до застосування в Україні. Розроблення проведено на основі вивчення досвіду функціонування аналогічних ферм у європейських країнах та застосування вітчизняних відомчих норм технологічного проектування. Встановлене на фермі обладнання забезпечує виконання технологічних операцій утримання, годівлі і напування тварин, видалення та утилізації гною, а також створення мікроклімату. Представлене проектно-технологічне рішення сімейної ферми, прийнятне для різних господарств на всій території України.


Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

5.


    Думич, В.
    Дослідження ефективності застосування біопрепаратів у технологіях вирощування озимих зернових культур [] / В. Думич, Л. Шкоропад // Техніка і технології АПК : науково - виробничий журнал. - 2018. - N 2. - С. 19-22. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Озимі зернові культури--Біопрепарат
Кл.слова (ненормовані):
дослідження, біопрепарати, органо-мінеральні добрива, озиме тритикале, озима пшениця, ефективність.
Анотація: Наведено результати досліджень і визначено ефективність застосування біопрепаратів та органо-мінеральних добрив у технологіях вирощування озимого тритикале та озимої пшениці на ділянках з мульчувальною системою обробітку ґрунту в умовах Західного регіону України. За результатами досліджень встановлено, що застосування біопрепаратів та органо-мінерального добрива ХелпРост на посівах озимих зернових культур забезпечило підвищення ефективності їх вирощування, приріст урожаю та покращення якості насіння (збільшення ваги насінин).


Дод.точки доступу:
Шкоропад, Л.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

6.


    Строяновський, В.
    Доцільність вирощування фенхелю звичайного в умовах Західного лісостепу [] / В. Строяновський, В. Хоміна // Техніка і технології АПК : науково - виробничий журнал. - 2018. - N 2. - С. 22-27. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Лікарські рослини--Фенхель
Кл.слова (ненормовані):
фенхель звичайний, строк сівби, норма висіву, ширина міжрядь, біометричні показники, урожайність.
Анотація: У статті наведено результати досліджень впливу комплексу агротехнічних заходів на біометричні показники та урожайність фенхелю звичайного в умовах Західного лісостепу. Дослідженнями встановлено, що зі зміною ширини міжрядь і норми висіву насіння, а також залежно від строку сівби, змінюються біометричні показники рослин фенхелю звичайного: висота рослин, кількість пагонів 1-го порядку, маса насіння з рослини. Найбільш продуктивні рослини – з масою насіння 1,75 грам сформувались на варіантах з шириною міжрядь 45 см, нормою висіву насіння 1 млн.сх.н./га з терміном сівби в першій декаді квітня місяця. На цьому ж варіанті отримана найвища врожайність насіння фенхелю – 1,45 т/га.


Дод.точки доступу:
Хоміна, В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

7.


    Смоляр, В.
    Концептуальні аспекти створення малих відгодівельних ферм ВРХ [] / В. Смоляр // Техніка і технології АПК : науково - виробничий журнал. - 2018. - N 2. - С. 27-29. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Тваринницькі приміщення--Механізаціія
Кл.слова (ненормовані):
бички на відгодівлі, велика рогата худоба, виробництво яловичини, відгодівельні ферми, тваринницькі будівлі, яловичина.
Анотація: У статті наведено детальну інформацію щодо формування концептуальних аспектів створення малих відгодівельних ферм великої рогатої худоби (ВРХ), яке здійснюється за такими напрямками: вихідні критерії щодо об’ємно-планувальних рішень тваринницьких будівель; вихідні критерії щодо технологічних рішень функціонування тваринницьких ферм; вихідні критерії щодо технічного забезпечення виконання технологічних процесів на фермі. Створення малих відгодівельних ферм ВРХ ґрунтується на таких складових: відносній дешевизні тваринницьких будівель і об’єктів інфраструктури ферм; відповідності технологічних і технічних характеристик тваринницьких об’єктів сучасним вимогам; ефективності виробництва продукції.


Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

8.


    Солоненко, С.
    Сафлор красильний – перспективна олійна культура в умовах Західного лісостепу [] / С. Солоненко // Техніка і технології АПК : науково - виробничий журнал. - 2018. - N 2. - С. 29-33. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Олійні культури--Сафлор
Кл.слова (ненормовані):
сафлор красильний, спосіб сівби, регулятор росту, урожайність.
Анотація: Наведено результати досліджень залежності урожайності різних сортів сафлору красильного від способів сівби та застосування регулятора росту Регоплант в умовах Західного лісостепу. Дослідженнями встановлено, що кращий спосіб сівби досліджуваних сортів сафлору красильного – за типом Тwin row (19х38х19см), з перевищенням урожайності контрольного варіанта (ширина міжрядь 45 см) на 1,1–3,0 ц/га. Застосування регулятора росту Регоплант у фазі стеблування рослин забезпечило перевищення урожайності сафлору сорту Сонячний – на 0,8–2,5, Лагідний – на 0,7 –2,3 ц/га.


Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

9.


    Легкодух, І.
    Внесення добрив посівними та ґрунтообробними агрегатами [] / І. Легкодух, Н. Легкодух // Техніка і технології АПК : науково - виробничий журнал. - 2018. - N 2. - С. 33-37. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Грунтообробні машини
Кл.слова (ненормовані):
технологія, мінеральні добрива, посівні машини, ґрунтообробні машини, конструкція, робочі органи, випробування.
Анотація: За інтенсивних технологій вирощування сільськогосподарських культур передбачається внесення добрив у декілька строків згідно з біологічними потребами рослин. У статті описані технології та способи внесення мінеральних добрив посівними та ґрунтообробними машинами, сучасні машини для внесення мінеральних та рідких добрив під час сівби та підживлення зернових і технічних культур і тенденції їх розвитку.


Дод.точки доступу:
Легкодух, Н.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

10.


    Іваненко, І.
    Навісний відбірник зразків ґрунту [] / І. Іваненко, А. Карпенко // Техніка і технології АПК : науково - виробничий журнал. - 2018. - N 2. - С. 37-42. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Методи досліджень і вимірювальні прилади
Кл.слова (ненормовані):
моніторинг стану ґрунту, технічні засоби відбору проб, бур, змішана проба ґрунту, енергозасіб.
Анотація: Проведено аналіз конструкцій і компонувальних схем технічних засобів відбору ґрунтових зразків для моніторингу стану ґрунтів. Створений технічний засіб забезпечує відбір зразків ґрунту з глибини до 100 см та перенесення індивідуальної проби в контейнер для формування змішаної проби. Він складається з рами, бака, гідророзподільника, гідропривода, забірника зразків ґрунтів, сидіння, ящика для зберігання зразків ґрунту, покажчика глибини відбору проби. Відбірник зразків ґрунту навішується на трактор МТЗ-80 і приводиться від вала відбору потужності трактора.


Дод.точки доступу:
Карпенко, А.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

11.


    Мінаєв, Б.
    Обладнання для резервування електрозабезпечення у фермерських господарствах [] / Б. Мінаєв // Техніка і технології АПК : науково - виробничий журнал. - 2018. - N 2. - С. 42-43. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фермерські господарства
Кл.слова (ненормовані):
резервування електрозабезпечення, електрогенератори, фірма «FOGO», ТОВ «Агроресурси», фермерські господарства
Анотація: У статті наведена інформація про обладнання для резервування електрозабезпечення в сільській місцевості та електрозабезпечення виконання робіт в польових умовах. Описані дизельні, бензинові і навісні тракторні генератори фірми «FOGO», які постачаються на ринок України ТОВ «Агроресурси». Генератори конструкції канадської фірми «FOGO» виробляються в Польщі, у місті Вільковіце.


Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

12.


    Пономаренко, О.
    Техніка з Європи для аграрія [] / О. Пономаренко, В. Муха // Техніка і технології АПК : науково - виробничий журнал. - 2018. - N 2. - С. 44-47. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Техніка--Загальні питання
Кл.слова (ненормовані):
«Farmet» (Чехія), «Pronar» (Польща) «Bondioli & Pavesi» (Італія).
Анотація: У статті наведена інформація про обладнання фірм «Farmet» (Чехія), «Pronar» (Польща) і «Bondioli & Pavesi» (Італія), яке постачається на ринок України. Це обладнання для переробки олійних культур від фірми «Farmet», причепи виробництва фірми Pronar та елементна база, яку випускає фірма «Bondioli & Pavesi». Для аграріїв України насамперед заслуговує на увагу комплект пресувального обладнання «Farmet» (Чехія); спеціальні причепи для перевезення колод і рулонів моделей Pronar T025КМ, T026 КМ та Т028КМ фірми «Pronar» (Польща) та карданні вали і коробки передач фірми «Bondioli & Pavesi» (Італія).


Дод.точки доступу:
Муха, В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

 
© Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН України
(ННСГБ НААН)
P.I.